FURNITURE / Sofas / Sofa 10985559

nr 1098 5559

SOFA

1890s, length: 130 cm, wear.

1890-tal, längd: 130 cm

Condition: slitage

600

SEK 700

Monday Mars 27 2017
at 20:56:17